
Haemme osa-aikaista farkkumyyjää
Työt alkavat heti kun timanttinen tekijä löytyy.
Hakijalta vaaditaan:
- Vahvaa omaa tyyliä
- Suvereenia supliikkia
- Täysi-ikäisyyttä
- Suhdetta farmarihousuihin
- Kykyä ja kuntoa työskennellä aina Lauantaisin
Tarjolla on vähintään 15 viikkotyötuntia. Perjantait (iltapäivä) ja Lauantait ovat yleisimmät työvuorot, mutta toivomme myös mahdollisuuksia työskennellä viikolla. Mitä kovempi tekijä, sitä suurempi määrä mahdollista saada tunteja. Joulukuussa tunteja tulee reilusti, sekä myös kesällä on mahdollisuus tehdä enemmän tunteja.
Viime hetken kuumat vinkit:
- Viittaamme kintaalla muodollisuuksiin, sanahelinöihin ja muihin jäykistelyihin. Meille kelpaa vain paras, joten pistä persoonasi kehiin hakemuksessa jos uskot että pärjäisit meillä. Jos päämotiivisi hakuun on että ”olisi siistiä olla vaateliikkeessä töissä”, niin olet kyllä oikeassa, mutta se ei riitä haastatteluun pääsyyn
- Hakemuksesi arkistoidaan välittömästi roskakoriin jos se alkaa kaikkien työhakemuslatteuksien isoäidillä: ”Olen iloinen, sosiaalinen ja reipas tiimipeluri”. Kukapa ei olisi.
- Kuva on tosi tärkeä. Jos tuntuu siltä että uniikki habituksesi ja veitsenterävä tyylisi ei tule yhdellä kuvalla ymmärretyksi, pistä kaksi. Pitäkää kuitenkin liitetiedostojen koot maltillisina.
- Täällä on paljon opittavaa ja töitä on pitkäksi aikaa. Ei siis lyhyitä keikkoja tarjolla.
- Olethan varmasti edes käynyt liikkeessämme.
- Hurry up. Kun löydämme hakemamme niin hakuaika on päättynyt.
Hakemukset sähköpostiin: janne.johansson (at) studio25.fi
tai liikkeeseen voi tuoda paperiversion
UPDATE 22.10.2012 – Haku on päättynyt. Löysimme sen mitä haimme. Suurkiitos kaikille hakijoille, teitä oli paljon!
0
lokakuu 14, 2012
Kuvan pyytäminen hakemuksessa on laitonta.
lokakuu 22, 2012
We live life on the edge.
lokakuu 29, 2012
Morjenttes! Ikää vaivaiset 18 vuotta, mutta aikaisemmin mainittua tyyliä sitäkin enemmän asenteesta puhumattakaan. Vuosien ulkomailla asumisesta käteen jäänyt englannin kielen taito ja paksu jenkki aksentti. Duuni aina lauantaisin enemmän kuin toimiva.
Otto Laitinen
lokakuu 29, 2012
Olinkin matti myõhäinen
lokakuu 29, 2012
Hieman joo myöhäsen masaa oli nyt, mutta kiitos kuitenkin!